OD6025-24MSS
Orion Fans
OD6025-24MSS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD6025-24MSS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD6025-24MSS
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Data sheet
Width:25.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:24VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H