OD6025-12MB01A
Orion Fans
OD6025-12MB01A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD6025-12MB01A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD6025-12MB01A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
(In US Dollars)
520 pcs
Data sheet
Width:25.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:3 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Series:OD6025
RPM:-
Other Names:OD6025-12MB01AX
OD602512MB01A
Operating Temperature:-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)