OD6025-12HHSS
Orion Fans
OD6025-12HHSS
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD6025-12HHSS with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD6025-12HHSS
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Data sheet
Width:25.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H