OD6020-12LSS01A
Orion Fans
OD6020-12LSS01A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD6020-12LSS01A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD6020-12LSS01A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
(In US Dollars)
520 pcs
Data sheet
Width:20.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:3 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H