OD5020-12LB
Orion Fans
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD5020-12LB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD5020-12LB
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
(In US Dollars)
520 pcs
Data sheet
Width:20.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H