OD5015-24HHB
Orion Fans
OD5015-24HHB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD5015-24HHB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD5015-24HHB
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Data sheet
Width:15.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:24VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H