OD5010-24LS01A
Orion Fans
OD5010-24LS01A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD5010-24LS01A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD5010-24LS01A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE
Data sheet
Width:10.50mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:24VDC
Termination:3 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H