OD5010-12LSS02A
Orion Fans
OD5010-12LSS02A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD5010-12LSS02A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD5010-12LSS02A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Data sheet
Width:10.50mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:3 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H