OD4028-12LBXC
Orion Fans
OD4028-12LBXC
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD4028-12LBXC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD4028-12LBXC
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
(In US Dollars)
520 pcs
Data sheet
Width:28.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H