OD4015-24LS01A
Orion Fans
OD4015-24LS01A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD4015-24LS01A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD4015-24LS01A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
(In US Dollars)
520 pcs
Data sheet
Width:15.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:24VDC
Termination:3 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H