OD3510-12LSS02A
Orion Fans
OD3510-12LSS02A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD3510-12LSS02A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD3510-12LSS02A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
Data sheet
Width:10.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:3 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 35mm L x 35mm H