OD3506-12MB
Orion Fans
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD3506-12MB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD3506-12MB
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE
(In US Dollars)
520 pcs
Data sheet
Width:6.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 35mm L x 35mm H