OD3506-12LB
Buy OD3506-12LB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD3506-12LB
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 35X6MM BALL 12VDC WIRE
Data sheet
Width:6.00mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 35mm L x 35mm H