NV5032SB-122.88M-NSA3550A
NDK
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NV5032SB-122.88M-NSA3550A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NV5032SB-122.88M-NSA3550A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NV5032SB-122.88M-NSA3550A |
|---|---|
| Manufacturer | NDK |
| Description | OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.546 | $2.474 | $2.11 | $1.964 | $1.892 | |
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Type: | VCXO |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Series: | NV5032SB |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Output: | CMOS |
| Other Names: | 644-1293-2 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Function: | - |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency: | 122.88MHz |
| Detailed Description: | 122.88MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Current - Supply (Disable) (Max): | - |
| Base Resonator: | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NV5032SB-122.88M-NSA3550A, use the request quote form to request NV5032SB-122.88M-NSA3550A pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NV5032SB-122.88M-NSA3550A.The price and lead time for NV5032SB-122.88M-NSA3550A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NV5032SB-122.88M-NSA3550A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

