NUF8152MUT2G
onsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NUF8152MUT2G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NUF8152MUT2G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NUF8152MUT2G |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Description | Data Line Filter, 8 Function(s), 5V, 16 Pin(s), Plastic |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.284 | $0.256 | $0.231 | $0.226 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Rated: | - |
|---|---|
| Values: | R = 28 Ohms, C = 17pF, L = 1nH |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | RC (Pi) |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.047" W (3.50mm x 1.20mm) |
| Series: | - |
| Resistance - Channel (Ohms): | 28 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-UFDFN Exposed Pad |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels: | 8 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height: | 0.022" (0.55mm) |
| Filter Order: | 3rd |
| ESD Protection: | Yes |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 8 Channel R = 28 Ohms, C = 17pF, L = 1nH 16-UFDFN Exposed Pad |
| Center / Cutoff Frequency: | 125MHz (Cutoff) |
| Attenuation Value: | -25dB @ 800MHz ~ 3GHz |
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NUF8152MUT2G, use the request quote form to request NUF8152MUT2G pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NUF8152MUT2G.The price and lead time for NUF8152MUT2G depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NUF8152MUT2G.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
