NLC565050T-221K
TDK Corporation
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NLC565050T-221K with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. NLC565050T-221K
Manufacturer TDK
Description Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 170mA 3.4Ohm DCR 2220 Blister T/R