NCF2960MHN/T0B04CJ
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NCF2960MHN/T0B04CJ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NCF2960MHN/T0B04CJ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NCF2960MHN/T0B04CJ |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | SMART 2 |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 6000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.694 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.1 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Passive Entry/Start |
| Standards: | - |
| Series: | - |
| Other Names: | 935307967118 |
| Operating Temperature: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Interface: | - |
| Frequency: | 315MHz, 434MHz, 868MHz, 915MHz |
| Detailed Description: | Passive Entry/Start IC 315MHz, 434MHz, 868MHz, 915MHz 2.1 V ~ 3.6 V |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NCF2960MHN/T0B04CJ, use the request quote form to request NCF2960MHN/T0B04CJ pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NCF2960MHN/T0B04CJ.The price and lead time for NCF2960MHN/T0B04CJ depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NCF2960MHN/T0B04CJ.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
