NC7SV58L6X_F113
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NC7SV58L6X_F113 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NC7SV58L6X_F113 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NC7SV58L6X_F113 |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC GATE 2INPUT ULP-A 6-MICROPAK |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 0.9 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 6-MicroPak |
| Series: | 7SV |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 6-UFDFN |
| Output Type: | Single-Ended |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Inputs: | 3 |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Logic Type: | Configurable Multiple Function |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Configurable Multiple Function Configurable 1 Circuit 3 Input 6-MicroPak |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Base Part Number: | 7SV58 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NC7SV58L6X_F113, use the request quote form to request NC7SV58L6X_F113 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NC7SV58L6X_F113.The price and lead time for NC7SV58L6X_F113 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NC7SV58L6X_F113.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
