NBXSBA025LNHTAG
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NBXSBA025LNHTAG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NBXSBA025LNHTAG with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NBXSBA025LNHTAG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC OSC XTAL 425MHZ 6CLCC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.01 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Type: | Oscillator, Crystal |
| Supplier Device Package: | 6-CLCC (7x5) |
| Series: | PureEdge™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 6-CLCC |
| Other Names: | NBXSBA025LNHTAG-ND NBXSBA025LNHTAGOSTR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency: | 425MHz |
| Detailed Description: | Oscillator, Crystal IC 425MHz 6-CLCC (7x5) |
| Current - Supply: | 95mA |
| Count: | - |
| Base Part Number: | NBXSBA025 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NBXSBA025LNHTAG, use the request quote form to request NBXSBA025LNHTAG pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NBXSBA025LNHTAG.The price and lead time for NBXSBA025LNHTAG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NBXSBA025LNHTAG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
