NB4N855SMR4G
onsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NB4N855SMR4G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NB4N855SMR4G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NB4N855SMR4G |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Description | Translator, 3.3 V, 1.5 Gb/s Dual AnyLevel? to LVDS Receiver/Driver/Buffer |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $10.87 | $9.812 | $8.85 | $8.658 | ||
Specifications
Data sheet
| Supply Voltage: | - |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 10-MSOP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Other Names: | NB4N855SMR4G-ND NB4N855SMR4GOSTR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Bits: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Logic Type: | Receiver, Driver, Buffer, Translator |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Receiver, Driver, Buffer, Translator IC 10-MSOP |
| Base Part Number: | 4N855 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NB4N855SMR4G, use the request quote form to request NB4N855SMR4G pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NB4N855SMR4G.The price and lead time for NB4N855SMR4G depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NB4N855SMR4G.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

