NB3V8312CMNR4G
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NB3V8312CMNR4G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NB3V8312CMNR4G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NB3V8312CMNR4G |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC CLK BUFFER 1:12 250MHZ 32QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.48 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.6 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Supplier Device Package: | 32-QFN (5x5) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:12 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Output: | LVCMOS |
| Other Names: | NB3V8312CMNR4G-ND NB3V8312CMNR4GOSTR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | LVCMOS, LVTTL |
| Frequency - Max: | 250MHz |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Detailed Description: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:12 250MHz 32-VFQFN Exposed Pad |
| Base Part Number: | NB3V8312 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply NB3V8312CMNR4G, use the request quote form to request NB3V8312CMNR4G pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NB3V8312CMNR4G.The price and lead time for NB3V8312CMNR4G depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NB3V8312CMNR4G.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
