NB3N3010BDR2G
onsemi
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NB3N3010BDR2G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. NB3N3010BDR2G
Manufacturer onsemi
Description Clock Generator, Oversampling, 3.3 V, 12.288 MHz, for USB Applications
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 12996 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
10 pcs100 pcs1000 pcs10000 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:3.135 V ~ 3.465 V
Supplier Device Package:8-SOIC
Series:-
Ratio - Input:Output:1:2
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL:No
Output:LVCMOS
Operating Temperature:0°C ~ 85°C
Number of Circuits:1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:18 Weeks
Main Purpose:USB Applications
Input:Clock
Frequency - Max:12.288MHz