MXPLAD30KP120CAE3
Buy MXPLAD30KP120CAE3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MXPLAD30KP120CAE3
Manufacturer Microsemi
Description TVS DIODE 120V 193V PLAD
(In US Dollars)
100 pcs
Data sheet
Voltage - Reverse Standoff (Typ):120V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:193V
Voltage - Breakdown (Min):133V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Other Names:1086-13370
1086-13370-MIL
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs):156A