MSP08A03220RGEJ
Dale / Vishay
MSP08A03220RGEJ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MSP08A03220RGEJ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MSP08A03220RGEJ
Manufacturer Dale / Vishay
Description RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP
(In US Dollars)
336 pcs504 pcs1008 pcs
Data sheet
Tolerance:±2%
Temperature Coefficient:±100ppm/°C
Supplier Device Package:8-SIP
Size / Dimension:0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Series:MSP
Resistor-Ratio-Drift:±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio:-
Resistance (Ohms):220
Power Per Element:300mW
Packaging:Tube
Package / Case:8-SIP
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Number of Resistors:4
Number of Pins:8
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:22 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.195" (4.95mm)
Detailed Description:220 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP