MSP08A0310K0GDA
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MSP08A0310K0GDA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MSP08A0310K0GDA
Manufacturer Vishay
Description Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Tube