MSP06C0122K0GEJ
Dale / Vishay
MSP06C0122K0GEJ
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MSP06C0122K0GEJ with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MSP06C0122K0GEJ
Manufacturer Dale / Vishay
Description RES ARRAY 5 RES 22K OHM 6SIP
(In US Dollars)
456 pcs532 pcs1026 pcs
Data sheet
Tolerance:±2%
Temperature Coefficient:±100ppm/°C
Supplier Device Package:6-SIP
Size / Dimension:0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm)
Series:MSP
Resistor-Ratio-Drift:±50 ppm/°C
Resistor Matching Ratio:-
Resistance (Ohms):22k
Power Per Element:250mW
Packaging:Tube
Package / Case:6-SIP
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Number of Resistors:5
Number of Pins:6
Mounting Type:Through Hole
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:22 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.195" (4.95mm)
Detailed Description:22k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP