MS27467T13B8A
Amphenol Aerospace Operations
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MS27467T13B8A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MS27467T13B8A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MS27467T13B8A |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol Aerospace Operations |
| Description | LJT 8C 8#20 PIN PLUG JAM RECP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $80.41 | $73.242 | $58.728 | $54.558 | ||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $50.735 | $47.955 | $46.218 | |||
Specifications
Data sheet
| Series: | * |
|---|---|
| Other Names: | AAMS27467T13B8A |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Manufacturer Part Number: | MS27467T13B8A |
| Expanded Description: | Position Circular Connector |
| Description: | LJT 8C 8#20 PIN PLUG JAM RECP |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MS27467T13B8A, use the request quote form to request MS27467T13B8A pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MS27467T13B8A.The price and lead time for MS27467T13B8A depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MS27467T13B8A.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



