MS22T1-C22-4070-T5-1-00
Opulent Americas
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MS22T1-C22-4070-T5-1-00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MS22T1-C22-4070-T5-1-00 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MS22T1-C22-4070-T5-1-00 |
|---|---|
| Manufacturer | Opulent Americas |
| Description | MOD BLOCK, XHP50.2, IP RATED, SQ |
| Lead Free Status / RoHS Status | RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $45.038 | |||||
Specifications
Data sheet
| Wavelength: | - |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
| Viewing Angle: | - |
| Type: | LED Module |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Size / Dimension: | 127.00mm L x 110.99mm W |
| Series: | XHP50.2 |
| RoHS Status: | RoHS Compliant |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Domed |
| Height: | 96.27mm |
| Flux @ Current/Temperature - Test: | - |
| Features: | IP67 |
| Detailed Description: | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module XHP50.2 White, Neutral Rectangle |
| Current - Test: | - |
| Current - Max: | - |
| Configuration: | Rectangle |
| Color: | White, Neutral |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 (Typ) |
| CCT (K): | 4000K 5-Step MacAdam Ellipse |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MS22T1-C22-4070-T5-1-00, use the request quote form to request MS22T1-C22-4070-T5-1-00 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MS22T1-C22-4070-T5-1-00.The price and lead time for MS22T1-C22-4070-T5-1-00 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MS22T1-C22-4070-T5-1-00.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

