MS 21X14X4.5 W
Toshiba Semiconductor and Storage
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MS 21X14X4.5 W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MS 21X14X4.5 W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MS 21X14X4.5 W |
|---|---|
| Manufacturer | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Description | FERRITE CORE SOLID 12.8MM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.76 | $4.018 | $3.444 | $3.362 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 700 pcs | 1400 pcs | ||
| $3.28 | $2.46 | $2.378 | $2.296 | ||
Specifications
Data sheet
| Type: | Round |
|---|---|
| Series: | MS |
| Ratings: | - |
| Outer Dimension: | 0.898" Dia (22.80mm) |
| Other Names: | MS 21X14X4.5 W-ND MS21X14X4.5W MS21X14X45W MS21X14X45W-ND |
| Mounting Type: | Free Hanging |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | - |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Length: | 0.260" (6.60mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Inner Dimension: | 0.504" Dia (12.80mm) |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Detailed Description: | Solid Free Hanging Ferrite Core ID 0.504" Dia (12.80mm) OD 0.898" Dia (22.80mm) Length 0.260" (6.60mm) |
| Design: | Solid |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MS 21X14X4.5 W, use the request quote form to request MS 21X14X4.5 W pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MS 21X14X4.5 W.The price and lead time for MS 21X14X4.5 W depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MS 21X14X4.5 W.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
