MPS-224TSTP0
Buy MPS-224TSTP0 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MPS-224TSTP0
Manufacturer SICK
Description SENSOR LIN 224MM CBL W/CONN
Data sheet
Voltage - Supply:15 V ~ 30 V
Termination Style:Cable with Connector
Output Signal:-
Output:0 V ~ 10 V
Other Names:1050686
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C (TA)
Linearity:-
Linear Range:0 ~ 224.00mm (0 ~ 8.82")