MPS-128TLTQ0
Buy MPS-128TLTQ0 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MPS-128TLTQ0
Manufacturer SICK
Description SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN
Data sheet
Voltage - Supply:15 V ~ 30 V
Termination Style:Cable with Connector
Output Signal:-
Output:-
Other Names:1062518
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C (TA)
Linearity:-
Linear Range:0 ~ 128.00mm (5.04")