MPS-064TSTU0
Buy MPS-064TSTU0 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MPS-064TSTU0
Manufacturer SICK
Description SENSOR LINEAR 64MM CABLE
Data sheet
Voltage - Supply:15 V ~ 30 V
Termination Style:Cable
Output Signal:-
Output:0 V ~ 10 V
Other Names:1045669
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C (TA)
Linearity:-
Linear Range:0 ~ 64.00mm (0 ~ 2.52")