MPF200T-FCSG325E
Micrel / Microchip Technology
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MPF200T-FCSG325E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MPF200T-FCSG325E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MPF200T-FCSG325E |
|---|---|
| Manufacturer | Microchip |
| Description | FPGA MPF200T 192000 Logic Elements 28nm Technology 1V 325-Ball BGA Tray |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $453.35 | $409.219 | $369.099 | $361.076 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 0.97 V ~ 1.08 V |
|---|---|
| Total RAM Bits: | 13619200 |
| Series: | PolarFire™ |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| Number of Logic Elements/Cells: | 192000 |
| Number of I/O: | 170 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MPF200T-FCSG325E, use the request quote form to request MPF200T-FCSG325E pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MPF200T-FCSG325E.The price and lead time for MPF200T-FCSG325E depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MPF200T-FCSG325E.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

