MPC9819EN
Renesas Electronics America
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MPC9819EN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MPC9819EN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MPC9819EN |
|---|---|
| Manufacturer | Renesas |
| Description | |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 20-QSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 1:8 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Output: | LVCMOS |
| Other Names: | 800-1793 800-1793-5 800-1793-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Main Purpose: | CPU, PowerQUICC, Telecom |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | Crystal |
| Frequency - Max: | 133MHz |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Base Part Number: | MPC9819 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MPC9819EN, use the request quote form to request MPC9819EN pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MPC9819EN.The price and lead time for MPC9819EN depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MPC9819EN.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


