MP6411GS-33
MPS (Monolithic Power Systems)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MP6411GS-33 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MP6411GS-33 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MP6411GS-33 |
|---|---|
| Manufacturer | MPS (Monolithic Power Systems) |
| Description | FIXED 3.3V WINDOWED WATCHDOG TIM |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.35 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Threshold: | 3V |
|---|---|
| Type: | Watchdog Circuit |
| Series: | - |
| Reset Timeout: | - |
| Reset: | - |
| Output: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Number of Voltages Monitored: | 1 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Detailed Description: | Supervisor 1 Channel |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MP6411GS-33, use the request quote form to request MP6411GS-33 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MP6411GS-33.The price and lead time for MP6411GS-33 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MP6411GS-33.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

