MMU01020C2211FB300
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MMU01020C2211FB300 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MMU01020C2211FB300
Manufacturer Vishay
Description MELF 0.3W 2.21Kohms 1% 0102 MELF 350V 50ppm