MMB02070C7502FB200
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MMB02070C7502FB200 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MMB02070C7502FB200
Manufacturer Vishay
Description Fixed Resistor, Thin Film, 1W, 75000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2309