MF3MODH8101DA8/05,
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MF3MODH8101DA8/05, with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MF3MODH8101DA8/05, with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MF3MODH8101DA8/05, |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC SMART CARD MIFARE 8K PLLMC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 56000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.545 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | - |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | Wafer |
| Standards: | ISO 14443, MIFARE |
| Series: | MIFARE® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Die |
| Other Names: | 935294665118 MF3MODH8101DA805, |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | UART |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 14443, MIFARE UART Die |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MF3MODH8101DA8/05,, use the request quote form to request MF3MODH8101DA8/05, pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MF3MODH8101DA8/05,.The price and lead time for MF3MODH8101DA8/05, depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MF3MODH8101DA8/05,.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
