MF0MOU2101DA8,118
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MF0MOU2101DA8,118 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MF0MOU2101DA8,118 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MF0MOU2101DA8,118 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | MIFARE ULTRALIGHT C - CONTACTLES |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 28000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.245 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | - |
|---|---|
| Type: | RFID Transponder |
| Supplier Device Package: | PLLMC |
| Standards: | ISO 14443, MIFARE |
| Series: | MIFARE® Ultralight |
| Package / Case: | MOA8, Smart Card Module |
| Other Names: | 935298258118 |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C (TA) |
| Interface: | - |
| Frequency: | 13.56MHz |
| Detailed Description: | RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 14443, MIFARE MOA8, Smart Card Module |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MF0MOU2101DA8,118, use the request quote form to request MF0MOU2101DA8,118 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MF0MOU2101DA8,118.The price and lead time for MF0MOU2101DA8,118 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MF0MOU2101DA8,118.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



