MDM-51SH003B-1E
Buy MDM-51SH003B-1E with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MDM-51SH003B-1E
Manufacturer Cannon
Description MICRO 51POS SKT 18"
(In US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Data sheet
Usage:-
Type:D-Type, Micro-D
Shielding:-
Series:MDM
Other Names:IMDM-51SH003B-1E
Number of Positions:51
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Length:1.50' (457.20mm)
Detailed Description:D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads