MDM-51SH002F
Cannon
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MDM-51SH002F with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MDM-51SH002F
Manufacturer Cannon
Description MICRO 51POS SKT 12"
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Data sheet
Usage:-
Type:D-Type, Micro-D
Shielding:-
Series:MDM
Other Names:IMDM-51SH002F
MDM51SH002F
Number of Positions:51
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Length:1.00' (304.80mm)
Detailed Description:D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads