MDM-25SH029B
Buy MDM-25SH029B with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MDM-25SH029B
Manufacturer Cannon
Description MICRO-D PLUG 25POS SKT 10" WIRE
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Data sheet
Usage:-
Type:D-Type, Micro-D
Shielding:-
Series:MDM
Other Names:IMDM-25SH029B
MDM25SH029B
Number of Positions:25
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")
Detailed Description:D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Yellow, Individual 0.833' (254.00mm, 10.00") Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads