MDM-25SH003K-A174
Buy MDM-25SH003K-A174 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MDM-25SH003K-A174
Manufacturer Cannon
Description MICRO 25 F 18" RBW JACKS
(In US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Data sheet
Usage:-
Type:D-Type, Micro-D
Shielding:-
Series:MDM
Number of Positions:25
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Length:1.50' (457.20mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Plug, Female Sockets to Individual Wire Leads