MD9238E36B-FSR-CC
Mechatronics
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MD9238E36B-FSR-CC with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MD9238E36B-FSR-CC
Manufacturer Mechatronics
Description FAN AXIAL 92X38MM 36VDC WIRE
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 51 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Width:38.00mm
Weight:0.397 lb (180.08g)
Voltage Range:-
Voltage - Rated:36VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:0.670 in H2O (166.9 Pa)
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H