MCZ2010AH121L4TA0G
TDK Corporation
MCZ2010AH121L4TA0G
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MCZ2010AH121L4TA0G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MCZ2010AH121L4TA0G
Manufacturer TDK Corporation
Description CMC 100MA 4LN 120 OHM SMD
(In US Dollars)
5000 pcs
Data sheet
Voltage Rating - DC:5V
Voltage Rating - AC:-
Size / Dimension:0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series:MCZ-AH
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0804 (2010 Metric), 8 Lead
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Number of Lines:4
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frequency:120 Ohms @ 100MHz
Height (Max):0.024" (0.60mm)
Filter Type:Signal Line
Features:-
Detailed Description:4 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max):2 Ohm
Current Rating (Max):100mA