MC33794DH
NXP Semiconductors / Freescale
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MC33794DH with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MC33794DH with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MC33794DH |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC SENSOR ELECTRIC FIELD 44-HSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Type: | Sensor Interface |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 44-HSOP |
| Series: | - |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 44-BSSOP (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Logic |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | ISO9141 |
| Input Type: | Logic |
| Current - Supply: | 7mA |
| Base Part Number: | MC33794 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MC33794DH, use the request quote form to request MC33794DH pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MC33794DH.The price and lead time for MC33794DH depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MC33794DH.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
