MAVR-011020-14110P
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MAVR-011020-14110P with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MAVR-011020-14110P with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MAVR-011020-14110P |
|---|---|
| Manufacturer | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Description | SOLDERABLE GAAS CONSTANT GAMMA F |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | 6000 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.676 | $1.613 | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 22V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 2-FlipChip |
| Series: | - |
| Q @ Vr, F: | 3000 @ 4V, 50MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 2-XFDFN, FCDFN |
| Other Names: | 1465-1782-2 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type: | Single |
| Detailed Description: | Varactor Single 22V Surface Mount 2-FlipChip |
| Capacitance Ratio Condition: | - |
| Capacitance @ Vr, F: | 0.05pF @ 15V, 1MHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MAVR-011020-14110P, use the request quote form to request MAVR-011020-14110P pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MAVR-011020-14110P.The price and lead time for MAVR-011020-14110P depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MAVR-011020-14110P.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


