MASL-011023-TR0500
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
MASL-011023-TR0500
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MASL-011023-TR0500 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MASL-011023-TR0500
Manufacturer Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Description SWITCH-LIMITER SPDT WITH BIAS
(In US Dollars)
500 pcs
Data sheet
Voltage - Supply:-
Topology:Reflective
Test Frequency:3.5GHz
Supplier Device Package:32-HQFN (7x7)
Series:-
RF Type:General Purpose
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:32-LQFN Exposed Pad
P1dB:-
Other Names:1465-1350-2
Operating Temperature:-55°C ~ 85°C
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Isolation:30dB
Insertion Loss:0.85dB
Impedance:50 Ohm
IIP3:-
Frequency Range:2.7GHz ~ 3.5GHz
Features:-
Detailed Description:RF Switch IC General Purpose SPDT 3.5GHz 50 Ohm 32-HQFN (7x7)