MA-506 16.2570M-C0
Epson
MA-506 16.2570M-C0
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MA-506 16.2570M-C0 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MA-506 16.2570M-C0
Manufacturer Epson
Description CRYSTAL 16.2570MHZ 18PF SMD
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Type:MHz Crystal
Size / Dimension:0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Series:MA-506
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:4-SOJ, 3.30mm pitch