M9RZ90SB4DGA
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy M9RZ90SB4DGA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. M9RZ90SB4DGA
Manufacturer Panasonic
Description MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W